Nauczyciele i pracownicy badawczo-dydaktyczni

Pracownicy badawczo-dydaktyczni:

dr inż. Piotr Przemysław Arabas

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 573, tel. 71-26
e-mail: P.Arabas@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Klara Borowa

asystent
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 562, tel. 77-56
e-mail: klara.borowa@pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Patryk Józef Chaber

adiunkt
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 571, lab. CS402, tel. 78-61
e-mail: P.Chaber@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Paweł Domański

adiunkt
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 570, tel. 76-65
e-mail: P.Domanski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Wojciech Dudek

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 566, lab. P109, tel. 76-49
e-mail: wojciech.dudek.mail@gmail.com
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Maksym Figat

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 566, tel. 76-49
e-mail: maksym.figat44@gmail.com
profil w Repozytorium PW

dr inż. Janusz Granat

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 560a, tel. 78-64
e-mail: J.Granat@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~janusz
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Jerzy Gustowski

starszy wykładowca
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 525, tel. 76-99
e-mail: J.Gustowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Mariusz Kaleta

starszy wykładowca
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 561, tel. 71-23
e-mail: M.Kaleta@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Mariusz Kamola

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 573, tel. 71-26
e-mail: M.Kamola@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~mkamola
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Andrzej Karbowski

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 572, tel. 76-32
e-mail: A.Karbowski@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~karbowsk
profil w Repozytorium PW

dr inż. Michał Piotr Karpowicz

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 573a, tel. 78-60
e-mail: M.Karpowicz@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kasprzak

profesor
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Percepcji Maszyn

pok. 565, tel. 78-66
e-mail: W.Kasprzak@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~wkasprza
profil w Repozytorium PW

dr Szymon Kijas

asystent
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 555, tel. 79-97
e-mail: s.kijas@elka.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Tomasz Kornuta

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 566, tel. 76-49
e-mail: T.Kornuta@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~tkornuta
profil w Repozytorium PW

dr inż. Adam Andrzej Kozakiewicz

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 573a, tel. 78-60
e-mail: A.Kozakiewicz@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Bartosz Kozłowski

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 519a, tel. 78-63
e-mail: B.Kozlowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Tomasz Jordan Kruk

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 530, tel. 79-22
e-mail: T.Kruk@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~tkruk
profil w Repozytorium PW

dr inż. Adam Artur Krzemienowski

starszy wykładowca
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 553, tel. 76-40
e-mail: A.Krzemienowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Maciej Ławryńczuk

profesor uczelni
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 563, tel. 71-24
e-mail: M.Lawrynczuk@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~maciek
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Andrzej Manujło

asystent
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 556 , tel. 71-25
e-mail: A.Manujlo@elka.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Piotr Marusak

adiunkt
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 567, tel. 76-73
e-mail: P.Marusak@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~pmarusak
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Robert Ryszard Nebeluk

asystent
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 571, tel. 78-61
e-mail: R.Nebeluk@elka.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Ewa Niewiadomska-Szynkiewicz

profesor
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Złożonych Systemów

pok. 572a, tel. 36-50
e-mail: E.Niewiadomska@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~ens
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. Włodzimierz Ogryczak

profesor
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 523, tel. 61-90
e-mail: W.Ogryczak@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~wogrycza
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Andrzej Pacut

profesor
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Biometrii i Uczenia Maszynowego

pok. 522, tel. 77-33
e-mail: A.Pacut@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~pacut
profil w Repozytorium PW

dr inż. Piotr Pałka

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 554, tel. 76-48
e-mail: P.Palka@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~ppalka
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Krzysztof Pieńkosz

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 560a, tel. 78-64
e-mail: K.Pienkosz@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Sebastian Plamowski

adiunkt
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 567, tel. 76-73
e-mail: S.Plamowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Andrzej Ratkowski

starszy wykładowca
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 555, tel. 79-97
e-mail: A.Ratkowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Dawid Seredyński

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 566, lab. P109 tel. 76-49
e-mail: dawid.seredynski@gmail.com
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Jerzy Sobczyk

starszy wykładowca
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 519a, tel. 78-63
e-mail: J.Sobczyk@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~jurek
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Andrzej Stachurski

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 553, tel. 76-40
e-mail: A.Stachurski@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~stachurs
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Maciej Stefańczyk

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Percepcji Maszyn

pok. 564, tel. 72-76
e-mail: M.Stefanczyk@elka.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Marcin Szlenk

starszy wykładowca
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 555, tel. 79-97
e-mail: M.Szlenk@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Wojciech Szynkiewicz

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 517, tel. 76-32
e-mail: W.Szynkiewicz@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~wojtek
profil w Repozytorium PW

dr inż. Tomasz Roman Śliwiński

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Optymalizacji i Wspomagania Decyzji

pok. 561, tel. 71-23
e-mail: T.Sliwinski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Piotr Tatjewski

profesor
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 115a, 524, tel. 61-63, 73-97
e-mail: P.Tatjewski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Eugeniusz Toczyłowski

profesor
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 516, tel. 79-50
e-mail: E.Toczyłowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Tomasz Traczyk

docent
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 518, tel. 77-50
e-mail: T.Traczyk@ia.pw.edu.pl
 www: http://dydaktyka.ia.pw.edu.pl, http://prac.elka.pw.edu.pl/~ttraczyk/ 
profil w Repozytorium PW

dr inż. Mateusz Trokielewicz

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Biometrii i Uczenia Maszynowego

pok. 558, tel. 78-05
e-mail: mateusz.trokielewicz@gmail.com
profil w Repozytorium PW

dr inż. Artur Wilkowski

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Percepcji Maszyn

pok. 564, tel. 72-76
e-mail: a.wilkowski@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr inż. Tomasz Winiarski

adiunkt
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 566, tel. 76-49, lab. 012, tel. 71-17
e-mail: T.Winiarski@ia.pw.edu.pl, www: http://robotyka.ia.pw.edu.pl/team/twiniarski
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Andrzej Wojtulewicz

asystent
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Technik Sterowania

pok. 571, lab. CS402, tel. 78-61
e-mail: A.Wojtulewicz@ia.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

dr hab. inż. Andrzej Zbigniew Zalewski

adiunkt
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 562, tel. 77-56
e-mail: A.Zalewski@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~azalews2
profil w Repozytorium PW

prof. dr hab. inż. Cezary Zieliński

profesor
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Programowania Robotów

pok. 518A, tel. 51-02
e-mail: C.Zielinski@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~zielinsk
profil w Repozytorium PW

dr inż. Izabela Żółtowska

adiunkt
Zakład Badań Operacyjnych i Systemowych, Zespół Badań Operacyjnych i Systemów Zarządzania

pok. 554, tel. 76-48
e-mail: I.Zoltowska@ia.pw.edu.pl, www: http://home.elka.pw.edu.pl/~imilenko
profil w Repozytorium PW

Pracownicy badawczy:

mgr inż. Mohammadreza Azimi

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Biometrii i Uczenia Maszynowego

pok. 560, tel. 72-97
e-mail: mazimi@elektron.elka.pw.edu.pl
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Jalil Nourmahammadi Khirak

asystent
Zakład Sterowania Systemów, Zespół Biometrii i Uczenia Maszynowego

pok. 560, tel. 72-97
e-mail: Jalil.Nourmohammadi@elka.pw.edu.pl