Administracja, pracownicy naukowo-techniczni i techniczni

mgr inż. Włodzimierz Macewicz

inne - techniczne, kierownik pracowni
Zakład Automatyki i Inżynierii Oprogramowania, Zespół Inżynierii Oprogramowania

pok. 525, tel. 76-99
e-mail: W.Macewicz@ia.pw.edu.pl, www: http://www.ia.pw.edu.pl/~wujek
profil w Repozytorium PW

mgr inż. Elżbieta Matyjasiak

główny specjalista ds. administracyjnych
Dział Administracyjno-Techniczny, Sekretariat

pok. 521, tel. 73-97
e-mail: E.Matyjasiak@ia.pw.edu.pl

Jolanta Niedbało

specjalista ds. administracyjnych
Dział Administracyjno-Techniczny

pok. 521, tel. 73-97
e-mail: J.Niedbalo@ia.pw.edu.pl

mgr Agnieszka Paprocka

specjalista ds. finansowych
Dział Finansowo-Księgowy

pok. 526, tel. 71-22
e-mail: A.Paprocka@ia.pw.edu.pl

mgr inż. Sylwia Piskorska

starszy specjalista n.t.
Dział Administracyjno-Techniczny

pok. 530, tel. 61-56
e-mail: S.Piskorska@elka.pw.edu.pl

mgr Dorota Podniesińska

kierownik działu
Dział Finansowo-Księgowy

pok. 526, tel. 60-96
e-mail: D.Podniesinska@elka.pw.edu.pl

lic. Agnieszka Słojewska

główny specjalista ds. finansowych
Dział Finansowo-Księgowy

pok. 526, tel. 71-22
e-mail: A.Slojewska@elka.pw.edu.pl

lic. Alicja Trojanowska

specjalista ds. administracyjnych
Dział Administracyjno-Techniczny, Sekretariat Dydaktyczny, Biblioteka

pok. 518, tel. 77-50
e-mail: A.Trojanowska@ia.pw.edu.pl

mgr Beata Woźniak

kierownik działu
Dział Administracyjno-Techniczny

pok. 521a, tel. 73-97
e-mail: B.Wozniak@ia.pw.edu.pl