Pracownicy IAiIS

Administracja i pracownicy techniczni

Format danych:
Imię Nazwisko, tytuł, nr pokoju, nr telefonu (wew.)
Stanowisko
Opiekun naukowy (dotyczy doktorantów)
Nazwa Działu, Zakładu i/lub Zespołu
e-mail, strona domowa
Numery czterocyfrowe są numerami wewnętrznymi PW. W przypadku łączenia się spoza Politechniki Warszawskiej należy go poprzedzić numerem centrali PW: 22 234.
Elżbieta Matyjasiak, mgr inż., 521, 7397
Główny Specjalista
Dział Administracyjno-techniczny, Sekretariat
E.Matyjasiak@ia.pw.edu.pl


Jolanta Niedbało, 521, 7397
Agnieszka Paprocka, mgr., 526, 7122
Specjalista ds. finansowych
Dział Finansowo-Księgowy
A.Paprocka@ia.pw.edu.pl


Sylwia Piskorska, mgr inż., 530, 6156
Specjalista n.t.
Dział Administracyjno-techniczny, Sekretariat
S.Piskorska@elka.pw.edu.pl


Dorota Podniesińska, mgr., 526, 6096
Kierownik dzialu
Dział Finansowo-Księgowy
D.Podniesinska@elka.pw.edu.pl


Agnieszka Słojewska, 526, 7122
Główny specjalista ds. finansowych
Dział Finansowo-Księgowy
A.Slojewska@elka.pw.edu.pl


Alicja Trojanowska, 518, 7750
Specjalista, Sekretariat Dydaktyczny
Dział Administracyjno-Techniczny, Sekretariat, Biblioteka
A.Trojanowska@ia.pw.edu.pl


Beata Woźniak, mgr, 521a, 7397
Kierownik działu
Dział Administracyjno-Techniczny
B.Wozniak@ia.pw.edu.pl



Instytut bierze udzial w programie rozwojowym Politechniki Warszawskiej
Instytut jest współwykonawcą projektu CREDO – Cyfrowe repozytorium dokumentów w ramach programu NCBiR DEMONSTRATOR+
 
Wersja do druku  Wersja do druku
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!